(Skoro)Všetko o motocykly Jawa 50

Vitajte na MOJOM webe!

Vitajte na mojom webe,dúfam že nájdete to čo hľadáte!

Anketa

Mali by ste záujem o tyristorové zapaľovanie na Jawu 50 ?

Novinka!

Zdravím Vás priatelia!

Mal by som pre Vás ponuku ohľadne výroby tyristorového zapaľovania na Jawu 50 typ 20,21,23Mustang.

Jednalo by sa o čo najlepšie cenovo dostupné tyr.zapaľovania,žiadne zbytočné predražovanie!

Chcel by som vedieť či by bol o ne záujem,či teda začať s ich prípadnou výrobou a preto prikladám anketu v ktorej prosím zahlasujte.

Jednoduchá inštalácia a priložený prípadný návod na zapojenie samozrejmosťou!

O tomto druhu zapaľovania je známe že je pomerne bezporuchové (prípadne zvažujem určitú záruku!),poskytuje výbornú,lepšiu iskru,lepšie otáčky motora,lepšie štarovanie,spaľovania a podobne!Preto prosím zahlasujte aby som vedel či bude záujem!

Ďakujem s pozdravom Admin

 

Zdravím Vás!

V najbližsej dobe sa môžte tešiť na nejaké noviky ohľadne častých porúch na Jawe 50,jedná sa hlavne o nastavenia karburátora,zapaľovania a pod.Rád by som pomohol a tak pripravujem ľahko porozumiteľné články s fotkami o týchto nastaveniach.Dúfam že pomôžu,všetko toto nájdete pod názvom Časté poruchy /by JX

 

S pozrdavom Admin

 

Powered by BannerFans.com

Novinky

21.07.2013 21:39

Nová rubrika o častých poruchách od vášho Administátora!

Navštívte ju a vyriešte svoj problém! Časté poruchy BY JX
14.12.2009 17:25

POZOR-Novo upravena sekcia UPRAVY-TUNING

POZOR-Novo upravena sekcia UPRAVY-TUNING,sekcia bola upravena a boli pridane nove UPRAVY NA TUNING...
13.12.2009 21:00

POZOR!!! TERMINY PRETEKOV PIONIER-CUP NA ROK 2O10

POZOR!!! TERMINY PRETEKOV PIONIER-CUP NA ROK   2O10-VŠETKO V SEKCIÍ PIONIER CUP-KDE?KEDY? !!!
13.12.2009 20:42

POZOR NOVÁ SEKCIA INZERCIA!!!

POZOR NOVÁ SEKCIA INZERCIA!!!Teraz môzete umiestnit SVOJ INZERAT aj na tejto stranke!!!
11.12.2009 17:04

"Renovácia"-Pionier

Dnes som začal "renovaciu" resp.opravu svojho new stroja viac sa dozvite :Moja "renovacia" Pionier.
17.09.2009 12:56

PIONIER CUP "09"

POZRITE NOVINKY!
17.09.2009 12:00

Najbližší Pionier Cup sa uskutočni viac TU!

6-27.9.2009 – Cabaj Čápor – časť PEREŠ Nedeľa ( offroadový okruh ) www.x-fun.sk + predvádzanie PITBIKOV 5 ks – od 125 do 140 cm3 + Vyhodnotenie a odovzdávanie cien za celý seriál !!! Štartovné 12,-€ ( pre porovnanie jazdec na pretekov SAS platí 40,-€ ) POISTENIE JAZDCA : 5,-€ Je povinné na...
17.09.2009 11:59

Webová prezentácia bola spustená

Dnes bola spustená naša nová webová prezentácia. Vítam vas na mojom webe a dufam ze nájdete to čo hľadáte!

Pre Vás už viac ako 5 rokov...

 Aktualizované 09.03.2015

Chýba Vám niečo na tomo webe?

Áno?Tak navštívte sekciu Diskusné fórum a napíšte čo Vám tu ešte chýba!

Pretože aj Vy tvoríte tento web... !

Naša stránka pred nedávnom(19.9.2014) oslávila svoje už piaté "narodeniny"!

 

Anketa

Boli ste už na Pionier Cup-e?

Kontakt

Vyhľadávanie

Anketa

Vlastníte motorku Jawa Pionier?

 

 

Fichtl klub

 

SimBa banner

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

© 2009-2015 Desing by JX

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode